Stylowe okna nadają domom charakter i kształtują atmosferę wnętrz. Nowoczesne tworzywa i technologie pozwalają na uzyskanie doskonałej izolacji dźwiękowej i cieplnej, trwałej sprawności, zapewniają łatwą konserwację i komfort obsługi.
     Właściwości ekonomiczne i energooszczędne przyczyniają się nie tylko do obniżenia kosztów ogrzewania, lecz również do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza i do zachowania warstwy ozonowej.

     Nowa generacja okien pozostaje funkcjonalna i zachowuje ładny wygląd bez konieczności kosztownej konserwacji. Pamiętajmy, że niewłaściwa decyzja przy zakupie okien może oznaczać niewygody na bardzo długi okres.

     Okna powinny nie tylko ładnie wyglądać, ale i być łatwe w pielęgnacji. W czasie wizyty w zakładzie posiadającym autoryzację firmy VEKA, proszę przekonać się o jakości ram i uszczelek.
     Systemy VEKA projektowane są z myślą o gospodyniach domowych, mają gładkie powierzchnie i wyposażone są w odporne na starzenie, trwale elastyczne uszczelki.

     Do zwykłej pielęgnacji wystarczy łagodny środek czyszczący. W przypadku silniejszego zabrudzenia skorzystać można ze specjalnego zestawu konserwacyjnego VEKI. Zaleca się aby po dłuższej eksploatacji okucia naoliwić
lub nasmarować.

   Piękne w formie ramy SOFTLINE (1). mają zaokrąglone krawędzie i pasują harmonijnie do każdego stylu architektonicznego. Ich powierzchnie (2) są idealnie gładkie, a tym samym łatwe w pielęgnacji.
    System wielokomorowy VEKA (3) zapewnia optymalną ochronę przed stratami ciepła i uciążliwym hałasem. Pozwala ograniczyć wydatki na ogrzewanie. Ścianki i mostki (4) są superstabilne. Profile nie wypaczają się.
    Odpowiednie do systemu metalowe wzmocnienia (5) zapewniają idealną statykę i poprawiają bezpieczeństwo użytkowania.
    Okucia (6) są przyśrubowane przez dwie ścianki.
    Specjalne, podwójne uszczelki (7) dają optymalną ochronę przed przeciągami.
    Specjalne rynienki (8) odprowadzają nadmiar wody z opadów.

    Zastosowano wysokiej jakości, markowe szkło izolacyjne (9). W przypadku konieczności dodatkowej ochrony przed stratami ciepła i hałasem wstawić można szyby specjalne.

  

   Wyraziste wzornictwo: zdecydowane kształty, (1) równe i gładkie powierzchnie, łatwe w pielęgnacji (2).
   Ramy 70 mm szerokości i prawdziwie wielokomorowy system (3) z rozlicznymi wzmocnieniami wewnętrznymi zapewniają lepszą statykę, wyższe wartości izolacyjne, zmniejszenie wydatków na ogrzewanie i lepszą ochronę przed dochodzącym z zewnątrz hałasem.
   Jednorodne, eleganckie, szare uszczelki (4) w ramach i skrzydłach.
   Specjalne uformowane stalowe wzmocnienia (5) mają korzystny wpływ na stabilność i właściwości statyczne konstrukcji.
   Sprawdzona jakość uszczelek APTK zapobiega niezdrowym przeciągom i drogim stratom ciepła.

Okna VEKA Perfectline:
 • elegancka, z zaokrąglonymi konturami linia profili Perfectline (l), sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego,
 • równe i gładkie powierzchnie (2) są tatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji,
 • zlicowane listwy przyszybowe (3) powodują, że skrzydło ma jednolity łagodny kształt,
 • pakiet profili Perfectline ma wysokość 118 mm (4), co sprawia, że okno ma większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie,
 • pięciokomorowy system (5) zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz silne tłumienie hałasu,
 • profile Perfectline pozwalają bez dodatkowych zabezpieczeń zbudować skrzydło o szerokości 1500 mm,
 • 2 uszczelki (6) z powierzchniami ukierunkowanymi, jak profile, ze spadkiem 15 stopni, dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia,
 • pewne osadzenie szyby w profilu o głębokości 24 mm (7) powoduje, że okno staje się bezpieczne i trudniej je sforsować niepożądanym gościom oraz pozwala ograniczyć skraplanie się na szybie pary wodnej,
 • możliwość stosowania szyb o grubości od 14 do 42 mm (8) bez konieczności użycia dodatkowych profili,
 • 13-milimetrowa oś wrębu okuciowego (9) daje lepsze zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna,
 • profile o szerokości 70 mm (10) dają dużą odporność na warunki atmosferyczne,
 • systemowo obliczone wzmocnienia stalowe (11) zapewniają idealną statykę i bezpieczeństwo
Masz pytania - zadzwoń (22) 716 10 90 lub napisz